1

Тема: Як вибрати тонометр?

Мені треба терміново купити тонометр. У батька щось тиск скакати став, тому постійно треба контролювати  покази. Але як вибрати тонометр, коли я його в руках не тримав та як їм тиск міряти, не знаю.

2

Відповідь: Як вибрати тонометр?

А я який вам конкретна тонометр треба - механічний, автоматичний, полуавтоматичний. Ви спочатку з цим розбериться. Та й ціни на тонометри різні. Механіка, наприклад, дешевле коштує.

3

Відповідь: Як вибрати тонометр?

Да звідки мені знати, який тонометр мені треба - механічний або автоматичний. Я ж кажу, що я не разу їм не користувався. Може, ви мені підкажете, який краще вибрати? В сенсі, який тонометра має більш точні покази?

4

Відповідь: Як вибрати тонометр?

На мою думку, найбільш точніші тонометри  https://apteka-ds.com.ua/catalog/domash … /tonometry  - це механічні тонометри. Недарма ж медики користуються саме механічними тонометрами. До того, що вони працювали, не треба батарейок, як у автоматичних та напівавтоматичних.
Але є одне НО. Якщо ви ніколи не міряли тиск механічним тонометром, то це буде як у басні "Мартишка та окуляри". Тобто тонометр у ріках, а як поміряти тиск - хтозна. Спчатку треп повчитися, як це робити. Том у цьому випадку треба, хоч не хочеш, брати автомат чи напівавтомат.

https://api-int.apteka-ds.com.ua/system/products/images/1E6CDA9A-5B02-11EB-97E5-0CC47AFF6138/medium/6931038620103.jpg